História firmy

Image
Image
Firma vznikla v roku 1999. Od začiatku svojho fungovania mala jasne vyprofilovaný predmet podnikania - poskytovať kvalitné a profesionálne služby v oblasti medzinárodnej prepravy so zameraním na oblasť Francúzska a okolitých štátov EÚ.

Počas prvých rokov fungovania sa všetko úsilie firmy sústredilo na vybudovanie pevných obchodných vzťahov s novými zákazníkmi a snahou vniesť do poskytovaných prepravných služieb nový rozmer kvality, nakoľko dopravný trh v tom období bol ešte značne nepriehľadný a svojím spôsobom uzavretý európskej konkurencii s mnohými administratívnymi obmedzeniami zo strany EÚ. Počas rokov 2000 až 2004 firma stabilizovala svoju pozíciu na trhu a stala sa rešpektovaným partnerom mnohých domácich aj zahraničných firiem.

V ďalšom období s postupným uvoľňovaním dopravného trhu v EÚ zaznamenala firma búrlivý rozvoj. Postupne vybudovala vlastný prekládkový terminál v Zlatých Moravciach, službu mobilného pneuservisu a zriadila divíziu stavebnej mechanizácie. Takisto sa rozrastal vozový park úmerne s množstvom prepravovaných zásielok.